Medicus Care

Firma Medicus to przede wszystkim ludzie, których łączy: pasja do medycyny, empatia w stosunku do innych ludzi oraz chęć ciągłego rozwoju i doskonalenia się.

 

Nasza firma

 

istnieje na rynku od ponad 25 lat. W 1999 roku zostaliśmy wyłącznym przedstawicielem australijskiej firmy Cochlear Ltd., światowego lidera w dziedzinie nowoczesnych implantów słuchowych. Dzięki naszej pracy i zaangażowaniu, ponad 5000 Polaków ma możliwość normalnie żyć i spełniać swoje marzenia. Codziennie obserwujemy jak zaimplantowane dzieci cieszą się każdym nowym dźwiękiem a dorośli odzyskują wiarę w swoje możliwości. To jeszcze bardziej nas mobilizuje do działania i upewnia w tym, że robimy coś bardzo ważnego i wyjątkowego. 

 

Naszym priorytetem

 

zawsze była pomoc Pacjentom niedosłyszącym. Stale poszukujemy nowych rozwiązań, możliwości, nowych technologii, aby pomagać kolejnym osobom powrócić do świata dźwięków. Marka Medicus Care powstała z myślą o użytkownikach implantów słuchowych Cochlear oraz osobach cierpiących na głęboki niedosłuch. Ma ona łączyć wszystkie inicjatywy i działania kierowane do Pacjefntów. 

 

Celem marki

 

Medicus Care jest okazywać wsparcie w użytkowaniu implantu słuchowego tak aby było ono jak najbardziej komfortowe i dawało maksymalną przyjemność oraz efekty. Zależy nam aby docierać do osób cierpiących z powodu głębokiego niedosłuchu i przywracać ich do świata dźwięków. Naszym Pacjentom towarzyszymy w najważniejszych chwilach ich życia, tj. pierwszy dzień w szkole, na studiach, rozpoczęcie nowej pracy czy nawet poznanie miłości swojego życia i urodziny dziecka. 

 
Chcemy aby nasi Pacjenci wiedzieli, że mogą na nas liczyć.

 Wizja

W perspektywie dekady chcemy być liderem na rynku medycznym w Polsce w zakresie skutecznego i bezpiecznego rozwiązywania problemów zdrowotnych pacjentów oraz zapewniania nowoczesnych technologii medycznych, poprawiających jakość życia.

Misja

Zapewnienie pacjentom najwyższych standardów diagnostyki, leczenia i opieki zdrowotnej oraz dostarczanie nowoczesnych technologii, działając na rzecz rozwoju polskiej medycyny.

 Regularnie opracowujemy promocje na akcesoria aby nasi Pacjenci mogli cieszyć się najnowszymi technologiami i jak najlepszą jakością dźwięku


Wartości

Koncentracja na relacjach

Profesjonalizm

Skuteczność

Kompleksowość

 

Medicus Care

Plac Strzelecki 24
50-224 Wrocław
tel.: +48 (71) 34 72 100
fax: +48 (71) 34 72 111
e-mail: info@medicus.com.pl

Godziny otwarcia kliniki:
Poniedziałek – piątek 8:00 – 16:00
Sobota nieczynne