Medicus Care

Firma Medicus to przede wszystkim ludzie, których łączy: pasja do medycyny, empatia w stosunku do innych ludzi oraz chęć ciągłego rozwoju i doskonalenia się.

 

Nasza firma

 

istnieje na rynku od ponad 25 lat. W 1999 roku zostaliśmy wyłącznym przedstawicielem australijskiej firmy Cochlear Ltd., światowego lidera w dziedzinie nowoczesnych implantów słuchowych. Dzięki naszej pracy i zaangażowaniu, ponad 5000 Polaków ma możliwość normalnie żyć i spełniać swoje marzenia. Codziennie obserwujemy jak zaimplantowane dzieci cieszą się każdym nowym dźwiękiem a dorośli odzyskują wiarę w swoje możliwości. To jeszcze bardziej nas mobilizuje do działania i upewnia w tym, że robimy coś bardzo ważnego i wyjątkowego. 

 

Naszym priorytetem

 

zawsze była pomoc Pacjentom niedosłyszącym. Stale poszukujemy nowych rozwiązań, możliwości, nowych technologii, aby pomagać kolejnym osobom powrócić do świata dźwięków. Marka Medicus Care powstała z myślą o użytkownikach implantów słuchowych Cochlear oraz osobach cierpiących na głęboki niedosłuch. Ma ona łączyć wszystkie inicjatywy i działania kierowane do Pacjentów. 

 

Celem marki

 

Medicus Care jest okazywać wsparcie w użytkowaniu implantu słuchowego tak aby było ono jak najbardziej komfortowe i dawało maksymalną przyjemność oraz efekty. Zależy nam aby docierać do osób cierpiących z powodu głębokiego niedosłuchu i przywracać ich do świata dźwięków. Naszym Pacjentom towarzyszymy w najważniejszych chwilach ich życia, tj. pierwszy dzień w szkole, na studiach, rozpoczęcie nowej pracy czy nawet poznanie miłości swojego życia i urodziny dziecka. 

 
Chcemy aby nasi Pacjenci wiedzieli, że mogą na nas liczyć.

 


Misja

Integrujemy społeczeństwo, dzięki temu nasi Pacjenci wiedzą, że nie są sami z problemem niedosłuchu i dotyczy on bardzo dużej grupy populacji. Dzięki naszym działaniom nawiązują się długotrwałe i prawdziwe przyjaźnie!

Zmieniamy postrzeganie kwestii głuchoty wśród społeczeństwa

Ułatwiamy kontakt z innymi użytkownikami implantów, co pozwala na wspólną wymianę doświadczeń i lepsze zrozumienie siebie i swojego niesłyszącego dziecka

Edukujemy społeczeństwo poprzez organizowanie ogólnopolskich kampanii społecznychRegularnie opracowujemy promocje na akcesoria aby nasi Pacjenci mogli cieszyć się najnowszymi technologiami i jak najlepszą jakością dźwięku


Wartości

Koncentracja na relacjach

Profesjonalizm

Skuteczność

Kompleksowość

 

Centrala

Medicus Sp. z o.o. 

NIP: 896 10 17 023,
REGON 930957985
KRS 0000685093
tel.: +48 (71) 34 72 100
fax: +48 (71) 34 72 111
e-mail: info@medicus.com.pl